Cariere

Momentan, procesul de recrutare este suspendat.

Va rugam sa reveniti dupa 04-Feb-2020

Posturi disponibile:

1) Reprezentant Vanzari

Descrierea postului:

  1. Este responsabil de managementul clientilor existenti si a celor noi, precum si de cunoasterea produselor si serviciilor ofertate de firma si a produselor cerute spre ofertare de catre client.
  2. Crearea, mentinerea portofoliului de clienti, dezvoltarea acestuia;
  3. Coordonarea si monitorizarea relatiilor cu clientii;
  4. Urmarirea executiei contractelor.

Cerinte:

  1. De preferat studii superioare;
  2. Cunoasterea pietei IT si a particularitatilor ei;
  3. Cunostinte de IT generale in domeniul hardware;
  4. Perseverenta, disponibilitate pentru deplasari in teren;
  5. Abilitati de comunicare si capacitate de sustinere de prezentari;
  6. Capacitati excelente de exprimare;
  7. Abilitati ridicate de operare PC - Outlook, Word, Excel, Powerpoint;
  8. Cunostinte de limba engleza.

Oferta (bonus):

  1. sistem de salarizare motivant (fix + comision)
  2. telefon de servici

2) IT Service Engineer

  1. Configurare şi depanare calculatoare,
  2. Instalare şi configurare software,
  3. Executare revizii pentru contractele de service existente,
  4. Suport tehnic pentru clienti,
  5. Actualizare site companie;

Cerinte:

  1. Studii de profil
  2. Experienta in asamblarea&testarea sistemelor de calcul;
  3. Bune cunostinte ale tehnologiilor actuale;
  4. Bune cunostinte ale sistemelor de operare Microsoft si Linux (detinerea de certificari constituie un avantaj)
  5. Disponibilitate pentru interventii pe teren;
  6. Cunoasterea limbii engleze prezinta avantaj;
  7. Calitati personale:persoana dinamica, bine organizata, om de echipa, proactiv;
  8. Carnet de conducere categoria B;

  1. sistem de salarizare motivant